Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo markowe produkty, sprawdzonych i uznanych producentów:

Domowe i hobbystyczne hafciarki   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/2.jpg

Idealne rozwiązanie dla osób, pragnących w swoim domowym zaciszu ozdobić oryginalnie swoje ubrania. Hafciarka komputerowa jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania własnych, niepowtarzalnych wzorów.
W swojej ofercie posiadamy hafciarki różnych producentów np: BERNINA Chicago 7, BERNINA DECO 340

 

Przemysłowe hafciarki komputerowe

Hafciarki komputerowe staje się u nas coraz bardziej popularny. Ozdoby wykonane za jego pomocą są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne czy też częste pranie. Idealnie sprawdza się jako reklama na różnego rodzaju koszulkach, bluzach lub ręcznikach. Część oferowanych przez nas urządzeń to wielofunkcyjne "Kombajny" posiadające oprócz możliwości szycia i haftowania także nowe rozwiązania takie jak: CutWork, PaintWork lub CrystalWork. W sklepach można zobaczyć takie modele jak: BERNINIA Aurora 450, BERNINA B720 i wiele innych.

 

Domowe maszyny do szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/3.jpg

W sklepie posiadamy duży wybór maszyn do szycia przeznaczonych do domu oraz dla osób zaczynających swoją przygodę z szyciem na maszynie . Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniej dla Państwa maszyny do szycia, która spełni Państwa oczekiwania.

 

 
Profesjonalne maszyny do szycia  

Zapewniamy również szeroki wybór maszyn do "profesjonalnego" szycia. Są to elektroniczne, komputerowe maszyny do szycia posiadające szereg ułatwiających pracę funkcji oraz mnóstwo możliwości i zaawansowanych funkcji.
 

 

Owerloki, renderki, podszywarki, kapówki   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/4.jpg

Oferujemy sprzedaż wielu rodzajów owerloków, renderek i podszywarek przeznaczony do użytku domowo-hobbystycznego. Nasze owerloki oferują szeroki wachlarz zastosowań. W naszej ofercie posiadamy zarówno owerlocki 4-nitkowe jak i 5-nitkowe. W ofercie posiadamy także coverloki czyli urządzenia łączące w sobie owerlok z renderką (maszyną szyjącą ściegiem drabinkowym).
 

 

Przemysłowe maszyny do szycia,
zestawy do prasowania
  http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/5.jpg

Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju przemysłowe maszyny do szycia do wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich. W ofercie mamy kilkanaście typów urządzeń takich jak: stębnówka, owerlok przemysłowy, renderka, guzikarka, dziurkarka, ryglówka. Posiadamy urządzenia znanych producentów(m.in. JUKI, Siruba, JACK) w kilku konfiguracjach. Posiadamy także akcesoria i dodatki do maszyn przemysłowych. W ofercie także zestawy do prasowania i stoły prasowalnicze włoskiej firmy COMEL

Zawsze służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do szycia odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu oraz uruchamianiu szwalni. Możemy skonfigurować maszynę idealnie odpowiadającą Państwa wymaganiom.
 

 

Akcesoria oraz dodatki do haftu i szycia   http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/6.jpg

W sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do pracy lub znacznie ją ułatwiające. W sklepie znajdują się np. stopki do maszyn i owerloków, walizki, torby na maszyny, nożyczki Fiskars i Premax, noże i maty Olfa, igły do maszyn i owerloków Organ, manekiny krawieckie. W sprzedaży dostępne są również akcesoria do haftu takie jak: flizeliny, termofolie, hydrofolie, kleje, nici, tamborki.
 

 

Naszym celem jest oferowanie Klientom TYLKO MARKOWYCH produktów najwyższej jakości. Gwarantujemy doradztwo, szkolenie i profesjonalną obsługę przy sprzedaży oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Prowadzimy sprzedaż maszyn i akcesoriów takich firm jak:

http://szycie.info.pl/pic/logo/elna_logo_m.jpg
http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/jack_logo.jpg http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/siruba_logo.jpg
http://szycie.info.pl/pic/logo/merrylock_logo_m.png
http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/groz_beckert_logo.png http://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/premax_logo.jpg
x